Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Cinemarzenie: "Ładunek 200"

Cinemarzenie: Ładunek 200Jest rok 1984, ZSRR. Przerażający obraz świata w momencie rozpadu, w którym ludzie wciąż tkwią w starym systemie, godząc się na terror władzy, bezsensowne zbrodnie i jałową pustkę egzystencji, zagłuszaną przez duże ilości wódki. Mocne, wyraziste kino.

Jest rok 1984, totalitarne imperium dogorywa, u progu stoi już pierestrojka. Ideologie powoli upadają, obwieszczony zostaje koniec historii. Samoloty wojskowe z trumnami (tytułowymi ładunkami 200) nie omijają nawet tak małych miast jak Leninsk, w którym mieszka młoda dziewczyna – bohaterka filmu. Milicjant Żurow zakochuje się w dziewczynie, która jest córką sekretarza partyjnego. Po dyskotece dziewczyna przepada bez wieści. Tego samego wieczoru na peryferiach miasteczka zostaje popełnione okrutne morderstwo. Za winnego zostaje uznany gospodarz domu. Oba śledztwa prowadzone są przez kapitana milicji Żurowa... "Ładunek 200" to historia oparta na autentycznych wydarzeniach. "Ładunek 200" to szokujący obraz opowiadający o sile systemu i jego wpływie na ludzi. Bałabanow, który swoje filmy zwykł nie tylko reżyserować, ale i pisać do nich scenariusze, jest gwarantem popularności obrazu. "Ładunek 200" należy do tych filmów, obok których nie da się przejść obojętnie. Film Bałabanowa zdobył liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach.

Kino Marzenie, 22 stycznia.

Seans: 16:00
Bilety: 9zł

czas trwania: 1 godz. 40 min.
gatunek: Dramat, Thriller
premiera: 7 marca 2008 (Polska) 3 maja 2007 (Świat)
produkcja: Rosja
reżyseria: Aleksiej Bałabanow
scenariusz: Aleksiej Bałabanow

Obsada:
Agniya Kuznetsova - Andżelika
Aleksei Poluyan - Kapitan Żurow
Leonid Gromov - Artem
Aleksey Serebryakov - Aleksiej
Yuri Stepanov - Mikhail
Natalya Akimova - Antonina, żona Alekseya
Leonid Bichevin - Valera
Aleksandr Bashirov - Chudy alkoholik
Aleksandr Mosin - Sierżant milicji
Mariya Nikiforova - Sędzia
Irina Rakshina - Alkoholiczka
Mikhail Sokolov - Prokurator
Aleksandr Ustinov - Alkoholik

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.