Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Cinemarzenie: Annie Hall [10.04]

Cinemarzenie

W związku z remontem sali kina Marzenie, kwietniowe seanse i spotkania w ramach cyklu odbywać się będą w Piwnicach TCK. Dzień (niedziela) i godzina (15:00) pozostają bez zmian. Wstęp 5 zł.

 

 

 

Annie Hall

Historia burzliwego związku dwóch neurotycznych osobowości: początkującej piosenkarki Annie Hall (Diane Keaton) i niewydarzonego komika Alvy'ego Singera (Woody Allen). W tle fascynujący artystowski światek Nowego Jorku.

Film nagrodzony 4 Oscarami.

Pierwotnie film ten miał nosić tytuł "Ahedonia", co oznacza stan, w którym niezdolni jesteśmy do odczuwania przyjemności - i być czymś w rodzaju surrealistycznie wizualnej podróży. Ostatecznie jednak Woody Allenzrezygnował m.in. ze scen meczu koszykówki pomiędzy filozofami a jego ulubioną drużyną New York Knicks, fantazji na temat francuskiego ruchu oporu, czy sennego marzenia rozgrywającego się w rajskim ogrodzie, koncentrując się na wątku romansu głównego bohatera, Alvy'ego z Annie Hall.
Alvy Singer występuje w telewizji jako komik. Jego życie prywatne wcale nie jest tak zabawne, jak jego praca. Porzuciła go właśnie ukochana Annie. W retrospekcjach Alvy rozważa przyczyny rozstania, wspomina swoje dwa nieudane małżeństwa i trudne dzieciństwo.
Tradycyjnie w przypadku filmów Woody Allena nie ma co liczyć na dodatkowe bonusy, zgodnie z życzeniem samego reżysera.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.