Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Charytatywny Spektakl w Tarnowie

Charytatywny Spektakl w TarnowieHospicjum Via Spei ma być drogą nadziei. Ma to być dom, który nie tylko przyniesie ulgę w cierpieniu ale wypełni radością życie wszystkich swoich pacjentów i ich rodzin. Hospicjum, to słowo nie nie musi kojarzyć się tylko z rozpaczą, smutkiem i śmiercią, może to być także czas wspólnego przebywania, pojednania, spokoju a wreszcie i radości. W takim celu pośród wielu trudów powstaje Via Spei. By owoc tego projektu mógł szybciej pomagać tak wielu już oczekującym ludziom Fundacja Kromka Chleba wraz z Okręgową Izbą Lekarską i Polskim Towarzystwem Lekarskim w Tarnowie organizują Spektakl Charytatywny do udziału, w którym zostali zaproszeni wspaniali artyści kabaretowi Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz.

Koncert odbędzie się 27 listopada 2011 roku o godzinie 17.00 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego.

Wejściówki cegiełki do nabycia od 08 listopada:
- od wtorku do piątku w godzinach od 09.00 do 17.00 w kasie Teatru
- od poniedziałku do czwartku w godzinach od 13.00 do 18.00 w siedzibie Tarnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy placu Kazimierza 5.

W przerwie odbędzie się aukcja obrazów oraz prezentacja projektu Hospicjum.

Całkowity dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na budowę Hospicjum Via Spei w Tarnowie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.