Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Certyfikaty dla najlepszych restauracji

Certyfikaty dla najlepszych restauracji (fot. www.artie.pl)Małopolska Organizacja Turystyczna poszukuje tradycyjnych restauracji, które otrzymają certyfikat karczmy regionalnej. Stanie się to w ramach projektu „Małopolska Trasa Smakoszy - Certyfikacja regionalnych karczm Małopolski jako element podnoszenia jakości usług turystycznych” realizowanym w 2011 roku wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Województwem Małopolskim i Polską Organizacją Turystyczną.

Projekt zakłada opracowanie i wdrożenie systemu certyfikacji gastronomii regionalnej Małopolski, wyłonienie i identyfikację lokali gastronomicznych o najwyższym standardzie i jakości świadczonych usług oraz wzmocnienie promocji małopolskiego produktu lokalnego.

Poszukiwane są lokale gastronomiczne z terenu Małopolski pretendujące do miana „Regionalnej Karczmy Małopolski” do nadsyłania zgłoszeń. Udział w Certyfikacji jest dobrowolny i bezpłatny – zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie i przesłanie do MOT formularza oraz wystawienia bonu konsumpcyjnego opiewającego na posiłek dla dwu - trzyosobowego zespołu oceniającego (wybór dań bez alkoholu).

Obiekty z certyfikatem, umieszczone na „Małopolskiej Trasie Smakoszy” będą uwzględnione w działaniach promujących nasz region. - Zależy nam, aby te o najwyższym standardzie odwiedzane były przez turystów, mieszkańców i ich gości - podkreśla MOT.

Zespoły będą wizytować karczmy w miesiącach sierpień - wrzesień anonimowo, wypełniając opracowane przez grono ekspertów ankiety zawierające zestaw pytań dotyczących jakości usług gastronomicznych i ich zgodności z tradycją regionalną.

Certyfikaty i plakietki „Małopolska Trasa Smakoszy” będą wręczone podczas uroczystej Gali w październiku br.

Karta zgłoszenia jest do pobrania na stronie www.mot.krakow.pl

Info: powiat.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.