Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Centrum Sztuki Mościce: Uratuj mi życie

Uratuj mi życieCentrum Sztuki Mościce w Tarnowie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi zapraszają do udziału w pikniku rodzinnym „Uratuj mi życie", który odbędzie się 18 września 2011 r. Organizatorzy po raz kolejny zamierzają przeprowadzić akcję honorowego oddawania krwi. Przyjdź i przyłącz się. Podaruj swoją krew i uratuj ludzkie życie.

Pobieranie krwi trwać będzie od godz. 14.00 – 18.00 w specjalnie na ten cel zaadaptowanych salach Centrum Sztuki Mościce. Personel medyczny będzie pobierał i badał krew.

W programie :
- Blok dla najmłodszych – Komenda Policji w Tarnowie poprowadzi konkursy dla dzieci w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz pogadanki na temat; „Jak zachować się wobec obcych”,

- Teatr „Krasnolud” z Krakowa zaprezentuje przedstawienie pt. „ Baśniowe urodziny”, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Świerczkowiacy” wystąpi w programach tańców i zabaw regionalnych.

- Koncerty zespołów : „Uwaga na Jeże”, TNT, DEATH LETTER BLUES.

Imprezie towarzyszyć będą dmuchany plac zabaw oraz piknikowa gastronomia.

Piknik rodzinny „Uratuj mi Życie” jest organizowany rokrocznie od 2006 r.. Do tej pory w ramach akcji krwiodawcy podarowali 83 litry krwi. Jak pokazują dane statystyczne Tarnów jest miastem, w którym oddaje się najwięcej krwi w skali Województwa Małopolskiego. Pod tym względem należy do czołówki miast w Polsce.

Patronat Honorowy:Roman Ciepiela, wicemarszałek Województwa Małopolskiego.

Organizatorzy: Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. T. Chałubińskiego przy Zakładach Azotowych w Tarnowie – Mościcach S.A, Centrum Sztuki Mościce.

Informacje: Kasa CSM , tel. 14 633 46 04.

www.mck.tarnow.pl

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.