Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

BYŁ SOBIE BLUES - piątek 26 sierpnia

BYŁ SOBIE BLUESJuż po raz szósty Tarnowskie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić na muzyczne sierpniowe piątki na tarnowskim Rynku, które już tradycyjnie odbędą się pod hasłem BYŁ SOBIE BLUESLetni Festiwal Bluesa. Wzorem lat ubiegłych, podczas festiwalu nie zabraknie muzycznych atrakcji. Festiwal obejmie trzy koncerty, które odbędą się 12, 19 i 26 sierpnia 2011 r.

Na scenie ustawionej na Rynku zaprezentują się zarówno starzy, znani „wyjadacze” bluesa, jaki młode blues-rockowe formacje.

 

Wśród wykonawców tegorocznej edycji zobaczymy i usłyszymy m.in. Around The Blues, Kajetana Drozda z Acoustic Trio, Breakmaszyna, Blue Machine, Cotton Wing oraz Limboski "Tribute To Georgie Buck", który zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, która właśnie ukazała się w Hiszpanii (24 lipca 2011).

Współautorem oraz animatorem koncertów w ramach BYŁ SOBIE BLUES jest Wojciech Klich, gitarzysta, wokalista, kompozytor, który też cały Festiwal poprowadzi.

Początek koncertów na tarnowskim Rynku (scena przed TCK) o godz. 19.00. Wstęp wolny.

W piątek 26 lipca wystąpią: Cotton Wing, Limboski "Tribute to Georgie Buck".

Szczegóły:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/3385-byl-sobie-blues-cotton-wing-limboski-tribute-to-georgie-buck-tarnowski-rynek.html

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.