Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Boeing, Boeing w Teatrze im. L.Solskiego

Boeing, Boeing w Teatrze L.SolskiegoScena impresaryjna Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza 31 sierpnia na spektakl „Boeing, Boeing”. Spektakl zaprezentują gościnnie aktorzy z krakowskiego Teatru Bagatela.

To jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza. Wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i nagrodzona prestiżową Tony Awards, bawi nieustannie widzów.

Boeing, Boeing w Teatrze im. L.SolskiegoZapraszamy do podejrzenia uczuciowego życia Maksa i jego nic nie wiedzących o sobie... trzech narzeczonych - stewardes. Co stanie się, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie trzy zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Tarnowska publiczność będzie mogła się o tym przekonać oglądając spektakl na Dużej Scenie Solskiego31 sierpnia 2012 (piątek) o godz. 17.00 i 20.00.

W teatrze Bagatela została zaadaptowana i przetłumaczona przez Bartosza Wierzbiętę - twórcę kultowej polskiej wersji Shreka. Reżyserem sztuki jest Paweł Pitera, autorem scenografii Joanna Schoen, a wystąpią: Adam Szarek, Marcel Wiercichowski, Ewa Mitoń, Magdalena Walach, Karolina Chapko i Małgorzata Piskorz.

Bilety w cenie 45 zł dostępne w kasie Teatru. Przy zakupie minimum 10 biletów - bilety w cenie 40 zł. Bilety na spektakl "Boeing, Boeing" można również zakupić przez internet - https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/boeing--boeing-1339501760.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 784 976 026.

Info: Teatr im. L. Solskiego

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.