Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Bliżej Rajdu Dakar

Bliżej Rajdu dakarTegoroczny Rajd Dakar Argentyna-Chile to prawdziwa gratka dla fanów i sympatyków sportów motorowych. Dla zawodników, w tym Rafała Sonika startującego w barwach Orlen Team, to dwa tygodnie nieustannej walki z warunkami, sprzętem, przeciwnikami i samymi sobą.

Ten najtrudniejszy na świecie rajd trwa ponad dwa tygodnie. Podczas trwania rajdu w Gemini Park Tarnów będzie okazja do obejrzenia na bieżąco najbardziej emocjonujących momentów, wysłuchania opinii ekspertów i entuzjastów, a także poznania wielu ciekawostek dotyczących sportów motorowych.


Trasa Rajdu Dakar po raz trzeci wiedzie przez bezdroża i pustynie Ameryki Południowej. Zawodnicy mają do pokonania 9.500 km, z czego 5.000 km to odcinki specjalne. To już 33 edycja tego najważniejszego w świecie motoryzacji wydarzenia.

Biało-czerwone barwy reprezentować będą prawdziwe sławy sportów motorowych, a wśród nich Rafał Sonik, zawodnik Orlen Team - prezes Gemini Holdings, świetny kierowca, utytułowany sportowiec, zdobywca m.in. Pucharu Świata w Rajdach Cross-Country w 2010 roku i III miejsca w Rajdzie Dakar w 2009 roku, związany z Tarnowem poprzez Gemini Park Tarnów.

Specjalnie dla kibiców i fanów tej niezwykłej imprezy sportowej w Gemini Park Tarnów stanęło Studio Dakar. Sportowe emocje rozpoczną się w Centrum Handlowym już 2 stycznia, czyli tuż po rozpoczęciu Rajdu Dakar. Prezentacja odcinków specjalnych, relacje wyświetlane na ogromnych monitorach, niezwykli goście – eksperci, sympatycy, sportowcy – to tylko niektóre z planowanych atrakcji.

- Udział Rafała Sonika w Rajdzie Dakar uświadamia nam jak blisko tego wydarzenia jesteśmy – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów – Nie tylko nasze Centrum Handlowe ale cały Tarnów jest bliżej Rajdu Dakar.

Relacje trwać będą do zakończenia rajdu, czyli do 16 stycznia. To pełne dwa tygodnie niecodziennych sportowych wrażeń!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.