Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Birma w odcieniach czerwieni - wystawa fotografii Anny Błażejewskiej

Birma w odcieniach czerwieni

„Birma w odcieniach czerwieni” to tytuł wystawy fotografii Anny Błażejewskiej, którą będzie można zobaczyć w kwietniu w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury. Wernisażem z udziałem autorki, 13 kwietnia o godzinie 18.00 zostanie otwarta, a prezentowana będzie do 30 kwietnia 2011 r.
Biram 1m

Birma jest krajem bardzo niejednoznacznym. Takim, o którym słyszy się przede wszystkim w kontekście kolejnych posunięć rządzącej tam od ponad pięćdziesięciu lat junty wojskowej. Krajem, w którym demokracja obowiązuje jedynie na papierze, a Aung San Suu Kyui, przywódczyni birmańskiej opozycji i zdobywczyni Pokojowej Nagrody Nobla przez ponad dwadzieścia lat przetrzymywana była w areszcie domowym. Krajem, w którym nie tak dawno, bo w 2007 roku krwawo stłumiono Szafranową Rewolucję - pierwsze powstanie ludności, do którego przyłączyli się mnisi. Krajem, w którym nieustannie, z dala od utartych dróg i błysków fleszy toczy się wojna, a do więzienia można trafić za posiadanie materiałów dotyczących demokracji; krajem, w którym istnieje legalne prawo pańszczyzny na rzecz państwa, a dzieci są porywane i siłą wcielane do armii.

Birmę w obiektywnie Ani Błażejewskiej będzie można oglądać w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury, Rynek 5 w Tarnowie, od 14 do 30 kwietnia 2011. Czynna od poniedziałku do soboty, w godzinach 10.00 – 18.00. Bilety w cenie 2 zł i 1 zł (ulgowy).

Więcej informacji na stronie:
http://tck.pl/index.php/pol/Wystawy/Ekspozycje/BIRMA-W-ODCIENIACH-CZERWIENI-Wystawa-fotografii

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.