Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Bilety na koncert S.M.Rock już wyprzedane!

Bilety na koncert S.M.Rock już wyprzedane!W niespełna cztery godziny rozeszły się bilety na najbliższy koncert z cyklu S.M.Rock. Kilkudziesięciu szczęśliwców, którzy zdążyli je kupić będzie mogło podziwiać, jak radzą sobie na scenie zarówno bardzo młodzi, jak i dojrzali muzycy.

Szkoła Muzyków Rockowych, jak magnes przyciąga młodzież pragnącą nauczyć się grać na gitarze, czy na basie. Na perkusję, również więcej jest chętnych, niż miejsc. To w Tarnowskim Centrum Kultury norma. Żeby trafić na zajęcia w S.M.Rock trzeba swoje odczekać, ale jak zgodnie podkreślają uczniowie - warto. Indywidualne zajęcia prowadzone przez doświadczonych tarnowskich muzyków przy odpowiednim zapale i chęci do ćwiczeń ze strony uczniów gwarantują dobry rezultat.

Oczywiście niezbędny jest talent, ale najważniejsze, to trafić w dobre ręce, a takich w gronie pedagogicznym S.M.Rock nie brakuje. Aktualnie można się kształcić w pięciu klasach instrumentalnych: gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, a także wokal, z którego zajęcia od niedawna znów znalazły się w ofercie TCK, a prowadzi je Bartosz Rokicki.

Raz na kwartał w Piwnicach TCK odbywa się koncert, w którym udział biorą uczniowie S.M.Rock, prezentując warsztat nowo nabytych umiejętności oraz nauczyciele, dając popis swoich możliwości.
W programie koncertów na żywo usłyszeć można sprawdzone przeboje gwiazd zagranicznej muzyki pop-rock. Imprezy z tego cyklu cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, w której oprócz rodzin i znajomych występujących na scenie uczniów, nie brakuje fanów nauczycieli, jak i sympatyków dobrej muzyki.

Repertuar piosenek dobierany jest bardzo starannie tak, by dawał możliwie największą frajdę - uczniom z grania, a publiczności z słuchania. Końcem marca 2011 r. w Piwnicach TCK odbędzie się kolejny koncert z S.M.Rock.

Koncert S.M. ROCK 2 marca 2011 r., godz. 19.00, Piwnice TCK, Tarnów- Rynek 5.
Sprzedaż biletów prowadzona była od 16.03.2011r. od godz. 8.00, a już o godz. 11.00 zostały wyprzedane!

Informacje: www.tck.pl

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych.
Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je:

Piotr SMOLEŃ (gitara),
Paweł MAZUR (bas),
Maciej PIERZCHAŁA (pianino),
Bartosz ROKICKI (wokal),
Bartłomiej ROJEK (perkusja).
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.