Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Bilety na Juwenalia Tarnowskie 2013 w Gemini Park Tarnów

Bilety na Juwenalia Tarnowskie 2013 w Gemini Park TarnówW najbliższą niedzielę Piknik Studencki z festiwalem piwa, grillem i muzyką. Na scenie usytuowanej na stadionie przy ul. Piłsudskiego 32 zagrają zespoły takie jak Sayes, Hurt i Grubson. Przedsprzedaż biletów także w Gemini Park Tarnów.

Finał Juwenaliów Tarnowskich 2013 odbędzie się w niedzielę, 19 maja, od godz. 14.00 na stadionie KS Błękitni przy ul. Piłsudskiego 32. Na studentów i mieszkańców miasta czekać będą liczne atrakcje piknikowe.

Nie zabraknie potraw z grilla oraz ogródków piwnych. Uczestnicy imprezy będą mieli okazje do zdobycia nagród, w tym najcenniejszej: wycieczki dla dwóch osób w Alpy.

Muzyczna część Juwenaliów Tarnowskich towarzysząca finałowi to występy lokalnych supportów oraz zespołu Sayes, półfinalistów programu Must Be The Music, grupy HURT (występ około godz. 17.30) z rockowymi brzmieniami oraz gwiazdy wieczoru - rapera Grubsona (występ około godz. 19.00). Wieczorem po raz pierwszy w Polsce prezentacja multimedialnego Setu Wyobraźni - multimedialnego widowiska opartego na połączeniu występów artystów z ich komputerowo wykreowanymi odpowiednikami. Wirtualne prezentacje wyświetlane będą na przezroczystych ekranach.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia:
Gemini Park, od środy do soboty (15-18 maja), na stoisku obok apteki (w pobliżu Media Markt), od godz. 9.00 do 21.00
Pod Arkadami, ul. Wekslarska 2,
Subiekt Serwis, ul. Mościckiego 190

Bilety będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem, 19 maja w kasie KS "Błękitni" (ul. Piłsudskiego 32).

Od godz. 14:00: koncert: lokalne supporty muzyczne, w tym Sayes
ok. godz. 17.00: koncert HURT
ok. godz. 19.00: koncert GRUBSON
ok. godz. 21.00: koncert Projekcje świetlne, dyskoteka 3D: Set Wyobraźni (po raz pierwszy w Polsce!), pokaz laserów

alt  Bilety na Juwenalia Tarnowskie 2013 w Gemini Park Tarnów

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich imprez i wydarzeń w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2013 dostępne są na stronie www.student.tarnow.pl oraz na specjalnej podstronie w naszym serwisie Juwenalia Tarnowskie 2013.

Portal NocnyTarnow.pl jest jednym z patronów medialnych Juwenaliów Tarnowskich 2013.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.