Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Biało-niebieski Mikołaj dzieciom - Prostacy'05 Ultra Brigade

Biało-niebieski Mikołaj dzieciom - Prostacy'05 Ultra BrigadePo raz kolejny biało-niebieski mikołaj dotarł do dzieci wręczając im mikołajkowe upominki. W akcji organizowanej przez grupę ultras - PROSTACY’05 wzięło udział jeszcze więcej osób i firm niż w minionych latach. Dzięki temu możliwe było dotarcie do większego grona maluchów.

W tym roku Mikołaj, 6 grudnia pojawił się z pokaźnymi paczkami na chirurgii dziecięcej i oddziale ogólnym w szpitalu Św. Łukasza, a także na dziecięcym oddziale zakaźnym w szpitalu im. Szczeklika w Tarnowie. Dotarł również do Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbylitowskiej Górze, a także do tarnowskiego Domu Dziecka, w którym poza paczkami mikołaj pozostawił przedmioty użytku codziennego, jedzenie, słodycze, ubrania, chemię oraz konsolę PS3 z grami.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie nie tylko kibiców tarnowskich Jaskółek, ale także ludzi dobrego serca, którzy wspierali  akcję bezinteresownie. To właśnie dzięki wszystkim tym ludziom na twarzy wielu dzieciaków doświadczonych przez los, pojawił się wielki i szczery uśmiech! Naprawdę warto się starać, by przezywać takie chwile.

Link do zdjęć:
http://nocnytarnow.pl/galeria/06122012-bialo-niebieski-mikolaj-dzieciom
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.