Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Bezpłatny wstęp na siłownię po emocjonujących walkach

Bezpłatny wstęp na siłownię po emocjonujących walkachW sobotę, 13 października, druga edycja Gali MMA Night tym razem zatytułowana "The Countdown". Widowisko pełne emocjonujących walk to także okazja do promocji mieszanych sztuk walki i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców regionu.

II Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki "MMA Night: The Countdown" z 18 fajterami w sześciu profesjonalnych i trzech amatorskich walkach, to także forma promocji MMA w Tarnowie. Radosław Piechnik, który zwyciężył w walce wieczoru na poprzedniej gali, jest trenerem klubu Legion Team Tarnów. - Cały swój czas poświęcam rozwojowi MMA w naszym mieście. Na razie jestem zadowolony. Tendencja jest zwyżkowa i oby było jeszcze lepiej - mówi o naborze Radosław Piechnik.

Trener zapytany, czy na treningi przychodzą wyłącznie osoby nastawione na walkę w ringu lub oktagonie, odpowiada: - Ludzie przychodzą z różnych powodów. Niektórzy chcą zostać zawodnikami, inni są tutaj dla zabawy i odstresowania się, kolejni żeby zgubić zbędne kilogramy - wylicza. Jednak dla osób, które nie przepadają za sportami walki, to siłownia pozostaje sposobem na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Organizatorzy Gali MMA Night: The Countdown przygotowali promocję dla fanów widowiskowych walk. Ma ona właśnie zachęcić do aktywnego trybu życia o tej porze roku. - Jesienna pogoda nie sprzyja aktywności fizycznej na zewnątrz - zwłaszcza teraz, gdy coraz wcześniej robi się ciemno, a ludzie stają się ponurzy i ospali - wtedy brakuje chęci do aktywnego trybu życia. Dlatego zależy nam na tym, aby bilet na galę upoważniający także do wstępu na siłownię, był takim impulsem motywującym do rozpoczęcia ćwiczeń - mówią Organizatorzy Gali.

Bilety w cenie 30, 40, 50 zł dostępne są już w przedsprzedaży:
w sklepach Al. Capone (ul. Mościckiego 47 i Targowa 5),
Vinoteka Vinners (Galeria Gemini).

Każdy bilet upoważnia do jednokrotnego wstępu (o wartości 15 zł) do siłowni Thai Gym (ul. Bema 5, Tarnów) do wykorzystania od 14 października do końca 2012 roku.

Gościem honorowym Gali będzie Krzysztof Kułak  utytułowany zawodnik jujutsu i MMA, były międzynarodowy mistrz KSW w wadze średniej. Na Gali MMA Night: The Countdown będzie pełnił również rolę sędziego ringowego.

Bezpłatny wstęp na siłownię po emocjonujących walkach (fot. Paweł Topolski)  Bezpłatny wstęp na siłownię po emocjonujących walkach (fot. Paweł Topolski)

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.