Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Bez Barier po raz drugi

Bez Barier po raz drugiJeszcze tylko przez tydzień, czyli do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia na warsztaty organizowane przez Tarnowski Teatr we współpracy z Pałacem Młodzieży oraz Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Tarnowie.

Warsztaty odbywają się w czasie ferii zimowych, co niewątpliwie jest atrakcyjnym sposobem spędzenia wolnego czasu, przede wszystkim dla dzieci, które pozostają w domach. II Edycja Talii Bez Barier cieszy się dużym zainteresowaniem i z dnia na dzień przybywa zgłoszeń, wśród których są również uczestnicy ubiegłorocznych zajęć. Z niecierpliwością czekałam na kolejne warsztaty. Dziękuję za super przedsięwzięcie – pisze w karcie zgłoszenia ośmioletnia Alicja z Tarnowa, która brała udział w pierwszej edycji warsztatów.

Warsztaty realizowane w ramach projektu Cztery TALIE roku, adresowane są do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością oraz dzieci i młodzieży pełnosprawnej. Ich celem jest integracja tych osób podczas wspólnych zajęć, których efektem będzie wspólna, finałowa prezentacja na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru. Tematyka zajęć obejmuje warsztaty plastyczne, muzyczne, psychologiczne, ruchowe oraz teatralne, które prowadzą doświadczeni w tych dziedzinach instruktorzy.

Szczegółowy program zajęć oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.teatr.tarnow.pl. Informacje można też uzyskać w sekretariacie teatru, pod numerem telefonu 14 688 32 88 lub sekretariat@teatr.tarnow.pl.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.