Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Marzec 2015  >>
PnWtSrCzPtSbNd
        1
  8
15
     

Basen na "Marcince" czynny od soboty 30 maja

altW sobotę 30 maja, zostanie otwarty basen przy al. Tarnowskich. Czynny będzie codziennie od 10 do 19. Przed jego uruchomieniem, wykonano na nim kilka prac.

Wymalowano m.in. kolumny filtracyjne, konstrukcje zjeżdżalni wodnej. Ponadto wyremontowano kasy i maszynownie. Na basenie dokonano przeglądu wszystkich instalacji, zakupiono nowe drabinki. Poprawiono też jego estetykę.

Obiekt skontrolował tarnowski Sanepid, który zezwolił na korzystanie z niego. Pływalnia otwarta będzie codziennie od 10 do 19. Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwać ma 5 ratowników oraz firma ochroniarska.

Na obiekt szczególnie zapraszana są dzieci 1 czerwca. W tym W dniu wstęp dla nich jest bezpłatny za okazaniem legitymacji szkolnej.


Cennik:
od poniedziałku do piątku

opłata ulgowa - 3,50zł,
opłata zwykła – 7 zł,
opłata ulgowa po godzinie 16 - 2,50zł,
opłata zwykła po godzinie 16 - 4,00zł.

w soboty, niedziele i święta:

opłata ulgowa - 4,00zł,
opłata zwykła - 8,00zł,
opłata ulgowa po godzinie 1600 - 3,00zł,
opłata zwykła po godzinie 1600- 4,50zł.

Z biletów ulgowych mogą korzystać dzieci, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej. Dzieci do lat 6 oraz osoby na wózkach inwalidzkich korzystają z pływalni letniej bezpłatnie.

za: www.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.