Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Babski Poniedziałek - Dla ciebie wszystko - Kino Millenium (3 XI)

Babski PoniedziałekZapraszamy na kolejną odsłonę Babskich Poniedziałków. Już 3 listopada od godziny 18:30 czekamy na Was w sali kameralnej kina Millennium. Jak zwykle gwarantowana wspaniała atmosfera, ciekawy film oraz mnóstwo wartościowych porad. I pamiętajcie, że "Babski Poniedziałek" to doskonała okazja aby raz w miesiącu wspólnie pooglądać film i znaleźć chwilę na spotkanie w damskim gronie.

O filmie:

Dawson Cole (James Marsden) to chłopak wychowywany w rodzinie uważanej w miasteczku za najbardziej niebezpieczną. Jego rodzinna skłonna jest do przemocy, ma problemy z alkoholem i jest zamieszana w sprawy związane z narkotykami. Amanda Collier (Michelle Monaghan) to dziewczyna, która wychowywana była w tradycyjnej rodzinie. Wartości, które jej przekazano sprawiły, że chce zostać nauczycielką.  Różnice pochodzenia oraz nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nie mogło być razem, choć oboje bardzo tego pragnęli. Dawson, który w młodości zabił niechcący człowieka nie może się z tym pogodzić. Pokutuje za dawne winy żyjąc samotnie i pracując na platformach wiertniczych. Amanda wyszła za mąż, ma trójkę dzieci, ale mimo to nie może zaznać szczęścia. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku z okazji pogrzebu starego przyjaciela. Uczucia, którymi kiedyś się darzyli powracają, ale przeszłość i konflikty również powracają ze zdwojoną siłą.
Cena:  DLA PAŃ - TYLKO 10 ZŁOTYCH!

Partnerzy:
1. COOKIELAND - degustacja ciasteczek, prezentacja unikatowych foremek oraz profesjonalne porady z zakresu pieczenia ciast i ciasteczek,
2. EGO FITNESS - pierwsze w Tarnowie specjalne zajęcia fitness dla mam i ich dzieci,
3. NIKKA Candles & Soaps - zaprezentuje ręcznie wykonywane, pachnące i kolorowe świece i mydła.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.