Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Azoty Tarnów grand™ FESTIVAL - koncertowo na tarnowskim Rynku

Azoty Tarnów grand™ FESTIVALAzoty Tarnów serdecznie zapraszają do wspólnego uczczenia sukcesów biznesowych Grupy Kapitałowej, podczas Azoty Tarnów grand™ FESTIVAL, który odbędzie się 10 września na tarnowskim Rynku.

Azoty Tarnów wraz z dziesięcioma spółkami zależnymi tworzą silną, stale rozwijającą się Grupę Kapitałową. Trafne decyzje, konsekwentnie realizowane strategiczne plany i dynamiczny rozwój sprawiły, że Azoty Tarnów są jedną z kluczowych firm na polskim i europejskim rynku chemicznym. W swojej prawie 85-letniej historii Azoty Tarnów wielokrotnie potwierdziły, że są Spółką stabilną, dobrze zarządzaną, nowoczesną i godną zaufania; Spółką, która wyznacza trendy i opracowuje technologie, które tworzą przyszłość. Sukces ten jest możliwy dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i podmiotów, z którymi wspólnie wzmacniają polską gospodarkę.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 występem Arki Noego oraz atrakcjami, przygotowanymi z myślą o najmłodszych uczestnikach festiwalu. Następnie przed publicznością zaprezentują się: Golec uOrkiestra (16.30), Totentanz (18.15) i Plateau (19.15). Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Adama Sztaby (muzyka filmowa oraz nowoczesne aranżacje światowych przebojów), która swój występ rozpocznie o godz. 20.30.

Info: www.azoty.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.