Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Artysta Tygodnia - koniec eliminacji, czas na finał!

Other CenterZakończył się ostatni etap wyłaniania laureatów konkursu "Artysta Tygodnia”, więc został już tylko finał, który rozpocznie się 16 maja 2011 o godz. 15:00 i ukończy tego samego dnia i tej samej porze w czerwcu 2011.

Przypomnijmy, że "Artysta Tygodnia", to ogólnopolski konkurs organizowany przez centrum informacyjno-muzyczne OtherCenter.pl działające w ramach platformy muzycznej OtherSpace.pl z siedzibą w Skrzyszowie k. Tarnowa.  Główną nagrodą w konkursie, jest nagranie płyty w profesjonalnej jakości (o wartości 15/20 tyś zł) w „Other Studio”, a także nakręcenie teledysku/reportażu i zorganizowanie sesji zdjęciowej w profesjonalnej jakości (o wartości 10/15 tyś zł) w „Other Video & Foto”. NocnyTarnow.pl, jest jednym z patronów medialnych. Więcej szczegółowych informacji o konkursie.


Finaliści konkursu Artysta Tygodnia:

Szakuł (HH/Rap)
Tasman(HH/Rap)
Nemed (HH/Rap)
Krusz (HH/Rap)
Exsagor (Metal)
Shadowsight
(Metal)
Szum Tła
(Pop)
Pullover (Inne)
CO.IN. (Alternatywa)

Grendula i Pająk (HH/Rap)
Kultura lub Bunt (HH/Rap)
Mikromusic (Inne)
Verossi (Klubowa)
Monika Lidke (Jazz)


Szczegóły głosowania:
Każdy zalogowany na tym forum, może oddać w Wielkim Finale maksymalnie sześć (6) głosów na sześciu różnych laureatów zwiększając tym samym swoją szansę na wygranie głównej nagrody jaka została przewidziana dla głosujących w formie losowania, ponieważ do koszyczka zostanie wrzuconych nie jedna (1), a sześć (6) karteczek z nickiem głosującego.

1.Głosować będzie można od 16-05-2011 Roku godziny 15 po południu do 16-06-2011 Roku godziny 15.

2.Pierwsze sześć oddanych głosów będzie liczonych jako jedyne, a więc te poprawne. W przypadku oddania więcej niż sześciu głosów, lub drugi raz na tego samego artystę, nie będą brane pod uwagę!

3.Żeby oddać poprawny głos, należy kliknąć w formie sondy obok wybranego artysty TAK, wtedy też pojawi się informująca o % jakie dany artysta zebrał do tej pory.

Dodatkowo oczywiście będzie można do woli komentować twórczość na którą się zagłosowało!

UWAGA.
Jeżeli zwycięzców będzie więcej niż jeden (to samo się tyczy pozostałych miejsc), decydujący głos oddaje właściciel „Other Center”

Każdy kto głosuje w Wielkim Finale, walczy o iPod'a!

Regulamin konkursu "Artysta Tygodnia"

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.