Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

AnVision - Koncert w Piwnicach TCK (20.02)

AnVision - Koncert w Piwnicach TCKTarnowska grupa AnVision, po ponad 2,5 rocznej przerwie, ponownie zagra koncert w Tarnowie i ponownie odbędzie się on w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury 20 lutego o godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.

Od czasu ostatniego wydawnictwa grupy, płyty zatytułowanej "AstralPhase", kariera zespołu nabiera coraz większego tempa. Co prawda większą popularność AnVision zdobywa poza granicami naszego kraju, ale i w Polsce jest już uważany za absolutną czołówkę Prog -Metalową.

W licznych publikacjach i recenzjach zespół porównuje się do takich tuzów tego muzycznego gatunku jak Threshold, Vanden Plas, Fates Warning, a sama płyta "AstralPhase" zbiera doskonałe opinie zarówno w europie jak i za oceanem. Również energetyczne koncerty AnVision wywierają olbrzymie wrażenie na publiczności, co przekłada się na bardzo pozytywne recenzje z AnVision - owych popisów "Live".

Obecnie AnVision przygotowuje się do wydania swojego kolejnego albumu, który będzie nosił tytuł "New World" i do trasy koncertowej promującej to wydawnictwo.
Tarnowski koncert będzie pierwszym aktem tej trasy, na którym AnVision zagra większość nowych kompozycji, ale nie zabraknie na nim również utworów z poprzedniej płyty.
Niemal 2 godzinne Prog - Metalowe show zespołu gwarantuje wspaniałe muzyczne uniesienia i moc pozytywnej energii.

Niedługo po tarnowskim koncercie, AnVision bedą mogli zobaczyć i posłuchać fani progresywnego grania w zachodniej europie, bowiem zespół został zaproszony na dwudniowy Prog The Castle Festival w niemieckim Heidelbergu.

W porównaniu do ostatniego koncertu AnVision w Tarnowie, grupa zagra w nieco odmiennym składzie, bowiem w 2013 roku doszło w zespole do zmian personalnych na stanowisku basisty i klawiszowca.

Obecny skład zespołu to:
Marek „MarQus" Ostrowski - vocal
Grzegorz „Greg" Ziółek - gitara
Karol „Karaluz" Wadowski - gitara basowa
Waldemar „Valdi" Różański - instrumenty klawiszowe
Marcin „Larz" Duchnik - perkusja

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.