Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ania Dąbrowska w Tarnowie!

Ania Dąbrowska w Tarnowie!W ramach jubileuszowej, 25 Tarnowskiej Nagrody Filmowej oraz trasy koncertowej Ania Movie Tour w naszym mieście wystąpi Ania Dąbrowska! To już kolejne wydarzenie kulturalne wpisujące się w lawinę tego typu newsów, co jest jedynie powodem do radości.

Tarnowska Nagroda Filmowa, działająca już 25 lat, to festiwal wybranych polskich filmów fabularnych adresowany do ludzi w każdym wieku, od dzieci, aż po doświadczonych kinomanów. Imprezie towarzyszą liczne wystawy, koncerty oraz recitale. Za cel przedkłada sobie promowanie kultury oraz dorobku rodzimej kinematografii. Tym razem TNF wypromuje również muzykę, i to tą o największym potencjale artystycznym i komercyjnym. Będzie to jeden z trzech koncertów okolicznościowych odbywających się równolegle do przeglądu filmowego.

Ania Dąbrowska to urodzona w 1981 roku wokalistka, która popularność zdobyła dzięki programowi muzycznemu stacji Polsat - Idol. W swym dorobku ma 4 płyty studyjne, reprezentujące takie gatunki jak pop, soul, jazz czy funk. Znana swym słuchaczom z wyjątkowej barwy, "feelingu oraz warsztatu muzycznego. Jej ostatnia płyta (i poświęcona jej trasa koncertowa Ania Movie Tour) to zbiór jej ulubionych piosenek filmowych w nowych, czasami zaskakujących aranżacjach. W swych inspiracjach wymienia głównie muzyków kojarzonych z wytwórnią Motown, między innymi: Marvin Gaye, Aretha Franklin czy Curtis Mayfield.

Koncert odbędzie się już 13 maja o godzinie 20-ej na tarnowskim Rynku! Wstęp wolny.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.