Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Andi Mancin i Project176 w Tarnowie - niezwykły pokaz podczas Derbów Południa

Andi Mancin i Project176 w TarnowieNajbliższa niedziela (24 czerwca 2012 roku) na Stadionie Miejskim w Mościcach zapowiada się niezwykle pasjonująco. O godzinie 18:30 rozpoczną się Derby Południa, czyli rewanżowy pojedynek pomiędzy drużynami Azoty Tauron Tarnów i PGE Marmy Rzeszów. Pojedynki tych dwóch drużyn z pewnością dostarczą wszystkim kibicom niezapomnianych wrażeń i wielkich emocji. Nie zabraknie ich także poza torem żużlowym, ponieważ gościem specjalnym niedzielnych derbów będzie Andi Mancin, znakomity kierowca rajdowy i wyścigowy.

Andi Mancin i Project176 w TarnowiePoczątek kariery Andiego Mancina jako kierowcy to rok 2003. Jako wielki sympatyk sportów ekstremalnych angażował się jednak nie tylko w sporty samochodowe. Miał okazję startować w zawodach motocrossowych, snowboardowych i jeździł w wyścigach na skuterach śnieżnych. Jako kierowca startował w wielu cyklach wyścigów i rajdów (w Polsce i za granicą). Spędził wiele sezonów startując w Pucharze Polskiego Związku Motorowego, a także w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Za kierownicą swojego Mitsubishi Lancera Evo wystartował także w rundach Rajdowych Mistrzostw ¦wiata. Cztery ostatnie sezony (2008-2011) Andi spędził startując w USA. Swoją wyścigową przygodę w Stanach rozpoczął od Mistrzostw Rally America, w których razem z Maciejem Wisławskim zdobył tytuł Wicemistrza Rally America 2009. Jest to jak do tej pory najlepszy wynik polskiego zawodnika w amerykańskim sporcie motorowym. Andi także jako pierwszy Polak w historii wywalczył zaproszenie do udziału w Olimpiadzie Sportów Extremalnych X-Games 2009.

Andi Mancin i Project176 w TarnowieWraz z Andim Mancinem do Tarnowa zawita także Project176. Project176 to nowatorski sposób przedstawienia sportów ekstremalnych i ich różnych kombinacji. Takie połączenie tworzy niezwykłą mieszankę wybuchową, która potrafi zaskoczyć niejednego obserwatora. Całe przedsięwzięcie stworzył Andi Mancin wraz z grupą swoich przyjaciół. Wszystkich połączyła pasja i miłość do sportu. Project176 będzie jako serial emitowany w Polsce przez telewizję. W programie będą prezentowane tematy dotyczące sportów ekstremalnych i motoryzacji. Każdy odcinek będzie dotyczył innego ekstremalnego zadania. Będzie można zobaczyć zaskakujące kombinacje różnych sportów ekstremalnych, wyjątkowe wyścigi pomiędzy samochodami, motocyklami i innymi maszynami o potężnej mocy, a do tego jeszcze różne ciekawe testy i porównania. Pokażemy sylwetki ludzi, którzy współtworzą stale powiększającą się rodzinę Project176.

Partnerem Project176 i Andiego Mancina jest ROCKSTAR ENERGY DRINK. Oficjalny Partner Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.