Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Amfiteatr w Tarnowie - jest plan budowy

Amfiteatr w Tarnowie - jest plan budowyMagistrat przygotował plan budowy nowego obiektu kulturalnego. Ma się on mieścić po wschodniej stronie ul. Piłsudskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu (wyrobiska po byłej cegielni) poprzez wykorzystanie naturalnych warunków terenowych. Urząd Miasta zamierza zabiegać o środki zewnętrzne na ten cel.Zgodnie z projektem Amfiteatr będzie posiadał widownię dla dwa tysiące widzów z kompletnym zapleczem scenicznym i kinowym oraz parking dla 10 autobusów i ponad 200 samochodów. Amfiteatr zostanie przykryty lekkim dachem membranowym umożliwiającym prowadzenie działalności bez względu na pogodę. Realizacja umożliwi organizację masowych imprez rekreacyjnych, rozrywkowych, artystycznych, kina letniego, wystaw, targów oraz innych miejskich uroczystości integrujących mieszkańców.

Obiekt jest zaprojektowany jako zespół sześciu budynków, które będą obsługiwać scenę wraz z widownią. Zagospodarowanie terenu obejmuje ponadto: plac wejściowy - pieszy przed wejściem na widownię; plac techniczny – pieszo-jezdny z dojazdem do zaplecza sceny; przystań kajakową; kawiarnię z tarasem, plac zabaw, plac ćwiczeń, wiaty grillowe i ciągi piesze.

Amfiteatr w Tarnowie - jest plan budowy
Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.