Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

Akcja "Zamieńmy się"

Akcja Zamieńmy sięStowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego "Kropla Słońca" eksperymentuje z wymianą dobrej energii i... niepotrzebnych zabawek, ubranek dziecięcych, ubrań damskich i męskich, biżuterii oraz wyrobów hand-made.
21 września 2013 w godz. 11:00-15:00 zapraszamy do Negri Fitness Klub na 2 Akcję ZAMIEŃMY SIĘ!

Ideą tego przedsięwzięcia, poprzedzonego powakacyjnymi porządkami jest wymiana różnego rodzaju rzeczy, które nam są już niepotrzebne, ale innym mogą się jeszcze przydać i być źródłem wielu radości i niezapomnianych chwil. W dobie konsumpcji, drogich zabawek, gier i ubrań, pokażmy naszym dzieciom i sobie, że można się tak samo cieszyć z zabawki, ubrania czy biżuterii, nieważne czy używanej, czy nowej.

- Robimy powakacyjne, a zarazem  przedjesienne porządki w zabawkach naszych pociech (to dobra okazja na małą lekcję wychowawczą o dzieleniu się, ale także, że można mieć nową zabawkę za darmo i bez kupowania w sklepie), w ubraniach dziecinnych, damskich, męskich, biżuterii.

- Przychodzimy do Negri, by wymienić się z innymi - bo coś, co nam się znudziło, dla kogoś będzie fantastycznym nowym ubraniem i analogicznie - my też wyjdziemy z czymś „nowym”.

- Będzie można poczuć się jak na „arabskim targowisku”, pośmiać, pożartować, „pokłócić o cenę” przy okazji wymiany ( uwaga! nie sprzedajemy! Szukamy „kupca”, który dokona z nami wymiany, np. jedna długa sukienka za dwie bluzki , etc. ), poznać nowych ludzi.

Jest to akcja, która cieszy się wielką popularnością w tzw.  „wielkich miastach” - jednocześnie stając się dla uczestników pretekstem, by wyjść z domu, poznać nowych ludzi, zintegrować się ze społecznością. Dlaczegóż więc nie spróbować jej przenieść na nasz tarnowski grunt?

Dodatkowe atrakcje:
- KĄCIK DOULI  (w którym to zainteresowani uzyskają informację na temat douli, jej roli w przygotowaniach do porodu, podczas porodu oraz opieki w okresie połogu, będzie quiz oraz... masaż) - spotkanie z Katarzyną Nosal.
- KĄCIK LOGOPEDY (tutaj będzie można skonsultować się ze specjalistą, Sabiną Rosołowską-Patułą).
- Warsztaty SALSY w godz. 14:00-15:00 prowadzone przez Sylwię Kopacz, w trakcie których zaznajomisz się z podstawami tego energetycznego tańca.

Akcja ma charakter bezpłatny, a osoby, które chciałyby przynieść ubrania, zabawki (nie przyjmujemy pluszaków), biżuterię proszone są o przyniesienie ich 21 września na g.11.00. Każdy rozkłada swoje „stoisko”, dokonuje wymian z innymi, a to świetna okazja, by porozmawiać, poznać nowych ludzi! Stowarzyszenie „Kropla Słońca” nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane na kiermaszu rzeczy.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji prosimy o kontakt: stowarzyszenie.kroplaslonca@gmail.com lub telefonicznie 662-547-556 - Sabina Rosołowska-Patuła, Koordynatorką akcji. Oczywiście, na wymianę można też przyjść po prostu spontanicznie bez wcześniejszych zapisów :)

Impreza została objęta:
- patronatem honorowym przez Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Tarnowie,
- patronatem medialnym przez ogólnopolski portal dla rodziców Egodziecka.pl oraz tarnowski portal Mama w Tarnowie.

Partnerami są Negri Fitness Klub, Koło Naukowe "Paidagogos" oraz Doula Tarnów, czyli Kasia Nosal.

Więcej informacji na stronie www.kropla-slonca.pl lub pod numerem 662 547 556 ( Sabina Rosołowska-Patuła – koordynator akcji).

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.