Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Akcja adopcyjna w tarnowskim azylu

Akcja adopcyjna w tarnowskim azylu „Nie zostawiaj mnie – dom potrzebny od zaraz” – pod tym hasłem, już niebawem, zorganizowana zostanie kolejna akcja adopcji zwierząt. Odbędzie się ona 20 sierpnia, w godzinach 11.00 – 13.00, pod centrum handlowym Echo, przy ul. Błonie 2. Będzie można oglądnąć i zaadoptować mieszkającego w tarnowskim azylu czworonoga.

Azyl działający przy Zakładzie Składowania Odpadów Komunalnych w Tarnowie ma obecnie prawie setkę mieszkańców – ok. 80 psów i 15 kotów. Na przełomie lata i jesieni, czworonożnych mieszkańców przybywa, ponieważ wielu właścicieli porzuca wtedy swoje zwierzęta.

Do Azylu trafiają najczęściej zwierzęta porzucone, niechciane, zagubione, z wypadków drogowych lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Przyjętym zwierzętom zapewnia się staranną opiekę, m. in. przez właściwe karmienie, codzienne czyszczenie boksów, ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jedynym, co doskwiera podopiecznym placówki jest brak bliskości swojego pana lub pani. Szansą na poprawę ich losu jest adopcja.

Oprócz sierpniowej akcji, zwierzęta przygarnąć można przez cały tydzień – schronisko jest czynne od wtorku do piątku w godzinach 7 00 – 15 00, a w sobotę od 7 00 – 15 00. Zwierzęta wydawane są od wtorku do soboty w godzinach 9 00 – 14 00. Zachęcamy do przysposobienia porzuconego zwierzaka, jest on najlepszym przyjacielem i potrafi docenić ten gest.

Akcja adopcyjna w tarnowskim azylu

Szczegóły na zsok.tarnow.pl.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.