Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Aga Zaryan - Remembering Nina & Abbey - Kino Marzenie

Aga Zaryan - Remembering Nina & Abbey - Kino MarzenieAga Zaryan wystąpi w Tarnowie z koncertem pt. “Remembering Nina & Abbey” promującym nowy album poświęcony postaciom Niny Simone oraz Abbey Lincoln.  Usłyszymy niezapomniane utwory z repertuaru Niny Simone, m.in. “My Baby Just Cares For Me”, “Don’t Let Me Be Misunderstood”, “Wild is The Wind”, “I Want a Little Sugar in My Bowl” czy “Lilac Wine”. Nowy materiał prezentuje zróżnicowane style muzyczne: jazz, blues, folk i protest songs.

Muzycy towarzyszący artystce podczas koncertu należą do ścisłej polskiej czołówki jazzowej.

 

Kino Marzenie (Tarnów, ul. Staszica 4),
18.01.2014 r., g. 20.00 | bilety: 40/60 zł
Bilety do nabycia w Kinie Marzenie lub on-line na www.tck.pl

Nina Simone to ikona muzyki XX wieku, postać tragiczna. Legendarna ze względu na charyzmatyczny głos i swój sceniczny temperament.  Druga z bohaterek to równie interesująca, ale mniej znana Abbey Lincoln, kobieta nietuzinkowa o silnej osobowości, mówi się o niej ostatnia wielka dama złotej ery jazzu.

Jak mówi Aga: “... Simone i Lincoln to kobiety, których artystyczna postawa od wielu lat mnie inspiruje, tym projektem chciałabym je upamiętnić...” Nagrania albumu “Remembering Nina & Abbey” odbyły się w Los Angeles z udziałem wyjątkowych muzyków. Premiera albumu odbyła się jest w listopadzie 2013 r.

Aga Zaryan jest dzis rozpoznawalną w świecie wokalistką jazzową. Zaryan jest pierwszą oraz jedyną polską artystką, której płyty ukazują się w legendarnej wytwórni jazzowej Blue Note Records. Występuje z powodzeniem na niezliczonych scenach, m.in. w renomowanych klubach europejskich i amerykańskich, w Japonii, Chinach, Turcji, Rosji, Izraelu oraz Islandii.

Swój sukces zawdzięcza znakomitym umiejętnościom wokalnym, charyzmie scenicznej oraz możliwością współpracy z najznamienitszymi muzykami na świecie. Koncerty Agi Zaryan słyną z niezwykłej atmosfery oraz mistrzowskiego poziomu wykonywanej muzyki.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.