Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Afryka Nowaka w Tarnowie w Studio Art 11 stycznia

Afryka Nowaka w TarnowieW 115. rocznicę urodzin Kazimierza Nowaka  zarazem w 799 dzień od startu sztafety, odbędzie się spotkanie w STUDIO ART na wystawie fotografii Kazimierza Nowaka oraz slajdowisku zdjęć z sztafety śladami podróżnika z lat 2009 - 2011.

Początek spotkania godz. 19:00, środa 11 stycznia.

Prace fotograficzne Kazimierza Nowaka można będzie podziwiać z Studio Art od środy w dość oryginalnej formie prezentacji. Nie zabraknie ciekawostek o Kazimierzu Nowaku, dobrego towarzystwa i orientalnego poczęstunku!

Dodatkowo osoby uczestniczące w spotkaniu połączą się internetowo ze wszystkimi będącymi w Boruszynie. Z uczestnikami sztafety, z fanami Nowaka a także z zwykłymi ludźmi chcącymi uczcić tą chwilę.

"W środę 11 stycznia 2012 r., w 115. rocznicę urodzin Kazimierza Nowaka, WSZYSCY spotykamy się rano na poznańskim dworcu PKP, a następnie, oczywiście na rowerach, jedziemy do Boruszyna. Może być zimno, może być trudno, a na pewno będzie bardzo Nowakowo. Takiej okazji nie wypada przegapić."

Polecamy zaglądnąć:
https://www.facebook.com/pages/Afryka-Nowaka/147231958670785
http://afrykanowaka.pl/

TYLKO w Studio Art ARTystyczne spotkanie z NOWAKIEM
.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.