Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Adoptuj zwierzaka – tarnowski Azyl czeka

Adoptuj zwierzaka – tarnowski Azyl czeka

Okres wakacyjny to czas najbardziej wytężonej pracy dla pracowników tarnowskiego Azylu dla Psów prowadzonego przez Zakład Składowania Odpadów Komunalnych. Tylko w ciągu ostatnich dwudziestu dni do schroniska trafiło 27 porzuconych psów. Obecnie na adopcje oczekuje pond 70 czworonogów, w tym pięć kotów.

 

Wszystkie zwierzęta znajdujące się w azylu posiadają książeczki zdrowia, są szczepione, odrobaczone oraz odpchlone. Zwierzęta można oglądać od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a w soboty od 7.00 do 15.00. Wydawanie zwierząt odbywa się od wtorku do soboty w godzinach od 9.00 do 14.00.

Pracownicy schroniska apelują do mieszkańców o szczególną dbałość o zwierzęta w okresie letnim. Chodzi zwłaszcza o osoby wyjeżdżające na urlopy. Jeżeli nie ma możliwości zabrania zwierzęcia ze sobą można zostawić je w specjalnym hotelu. Należy pamiętać również o regularnym podawaniu wody oraz niepozostawianiu zwierząt w zamkniętych pojazdach.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się pod adresem www.zsok.tarnow.pl/?azyl,7. W razie wątpliwości można również dzwonić pod numer telefonu (14) 625-82-34 w godzinach od 7.00 do 15.00.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.