Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Adam Bałdych i Up To Date - Piwnice TCK

Adam Bałdych i Up To Date - Piwnice TCKPo 10 latach na tarnowską estradę powraca zespół Up To Date - niegdyś bardzo dobrze rokująca formacja wykonująca muzykę jazz i fusion. W jej skład wchodzą tarnowscy muzycy oraz geniusz z Gorzowa Wlkp. - Adam Bałdych.  Zespół postanowił wznawi swoją działalność, by ponownie zagrać przed publicznością. Up To Date wykona tylko trzy koncerty, z których jeden odbędzie się w Piwnicach TCK.


Godz.. 19.30
Bilety: 25 zł
 

Up To Date to zespół grający bardzo żywiołową i pełną energii muzykę z gatunku Fusion inspirowaną dokonaniami Steps Ahead, Weather Report, Milesa Davisa. Zespół powstał w 2001 roku na warsztatach jazzowych w Chodzieży. Trzonem zespołu przez kilka lat byli: Adam Bałdych – skrzypce, Rafał Stępień – inst. klawiszowe, Jakub Cywiński – bas, Bartłomiej Rojek – perkusja. W 2005 roku ukazała się jedyna i niedostępna już na rynku płyta Up to Date „Imagination" (BCD Records).

Na swoim koncie zespół UP TO DATE ma praktycznie wszystkie liczące się konkursy jazzowe w Polsce, m.in.: I miejsce w konkursie „Jazz nad Odrą 2006",  II nagrodę na Jazz Juniors 2001, I nagrodę na „Sax Club Gdynia 2002" oraz „Klucz do Kariery" zdobyty podczas Pomorskiej Jesieni Jazzowej 2002.

Podczas koncertu w Tarnowie, zespół wystąpi w składzie:
Adam Bałdych – skrzypce
Rafał Stępień – instrumenty klawiszowe
Paweł Grzesiuk – bas
Bartłomiej Rojek – perkusja

Zapraszamy na oficjalną stronę Adama Bałdycha: www.adambaldych.com

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.