Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

„...a Diabłu ogarek” z Piwnicy Pod Baranami w Marzeniu

...a Diabłu ogarek z Piwnicy Pod Baranami w MarzeniuSpektakl „...a Diabłu ogarek” to przepełniona humorem opowieść, rozgrywająca siępodczas II wojny światowej, ukazująca w sposób niezwykle przewrotny historię dwóch Ślązaków, próbujących pokonać przeciwności losu i dezerterując z armii niemieckiej przemierzając Anglię, Normandię, a także Paryż, aby przedostać się do Polski.

Całość przedstawienia utrzymana jest w konwencji niezwykle popularnego filmu pt. „Jak rozpętałem II wojnę światową”. Siłą spektaklu jest ogromne poczucie humoru zawarte w tekście Dymnego, fenomenalna gra aktorska głównych bohaterów (w tych rolach krakowianie Marek Pyś, Maciej Ferlak, Piotr Warszawski) oraz fakt że przedstawienie utrzymane jest ściśle w szlachetnej estetyce Piwnicy Pod Baranami.

Co przydarzy się parze głównych bohaterów, a także jak zakończy się ta niezwykle zabawna, ale momentami również wzruszająca historia, dowiedzą się Państwo oglądając spektakl, pt.: „...Diabłu Ogarek”.

„...a Diabłu ogarek” to adaptacja opowiadania jednego z najwybitniejszych artystów „Piwnicy pod Baranami”, który powstał w związku z 50 rocznicą powstania krakowskiego kabaretu. Scenariusz: na motywach opowiadania Wiesława Dymnego „Oskarżony” Reżyseria: Marek Pyś Występują: Marek Pyś, Maciej Ferlak (Dudek Bodziony), Piotr Warszawski.

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane do oglądnięcia spektaklu.

Krakowski Impresariat Artystyczny – mail: promocja.kultura@wp.pl tel: 12 642 50 52

TARNÓW 16.12.11 KINO MARZENIE ul. STASZICA 4

Godziny spektaklu:9.00, 10.30 Cena biletów: 16 zł.

Grono pedagogiczne i opieka – wstęp gratis.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.