Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

8 urodziny Klubu Pretekst już w najbliższą sobotę!

8 urodziny Klubu Pretekst już w najbliższą sobotę!W najbliższą sobotę (2 marca) klub Pretekst świętuje swoje 8 urodziny. Przez ten czas odbyło się w nim mnóstwo niezapomnianych imprez i koncertów w klimatach house, hip hop, r'n'b, electro, dubstep. Klub gościł w swoich progach m.in. takich artystów jak Peja, Numer Raz, Junkie Punks, Fatman Skub, DJ Soina, Żusto, Celownik, Alex Baxter i wielu innych.

W pierwszych latach działalności imprezy w Pretekście rozkręcał kolektyw The Young Wolves w skład, którego wchodzili tarnowscy Dj'e: MS, MaQ, Teknociziak, Eye, a także Mattew Wallen i Seam. Imprezy miały klubowy charakter i przyciągały fanów muzyki progressive, electro i techno. Ekipa The Young Wolves każdorazowo zapraszała znanych Dj'ów polskiej sceny klubowej. Podczas urodzin kolektywu Pretekst odwiedziła znana polska Dj'ka - Diana D' Rouze. Z tymi imprezami spore grono tarnowskich klubowiczów wiąże miłe wspomnienia.

Z czasem klub otworzył się na popularne gatunki muzyczne takie jak hip hop czy house. Powstały inne cykliczne imprezy m. in. popularne czwartkowe karaoke, które do dziś przyciąga rzesze studentów i nie tylko. Duży wpływ na rozwój Pretekstu miał jego remont i powiększenie klubu o dodatkową salę.

Obecnie Pretekst oferuje szeroki wachlarz imprez tematycznych, które charakteryzuje zawsze pełny parkiet. Dbają o to obecni rezydenci klubu - Dj Karol i Dj Sparco. Lokal słynie także z atrakcyjnych promocji na barze. Jednym słowem w Pretekście każdy znajdzie coś dla siebie.

Z tej okazji klub pragnie zaprosić w swoje progi wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i chcieliby uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim są 8 urodziny Pretekstu. Serdecznie zapraszamy!


Trochę historii, czyli plakaty wybranych imprez z poprzednich lat.

{gallery}8urodziny_pretekst{/gallery}

Pretekst Music Club Tarnów / short promo

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.