Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

7000 osób polubiło nasz Fanpage

7000 osób polubiło nasz FanpageW ciągu ostatnich godzin nasz facebookowy Fanpage przekroczył liczbę 7 tysięcy fanów, co niezmiernie podbudowuje oraz utrzymuje w przekonaniu, iż doceniacie naszą pracę, za co serdecznie Wam dziękujemy.

Warto również wspomnieć, że w ciągu ostatnich 7 dni tylko za pomocą samego Facebooka dotarliśmy z informacją do prawie 21 tysięcy osób nie licząc wysokich (i sukcesywnie rosnących) statystyk portalu NocnyTarnow.pl, który jest główną bazą naszej działalności.

Każdego dnia staramy się, by przekazać Wam jak najwięcej lokalnych informacji z zakresu kultury, sztuki, rozrywki oraz bieżących informacji, nie zapominając o równie istotnych fotorelacjach z różnego typu wydarzeń.

Jako jeden z największych w Tarnowie, a na pewno najpopularniejszy w swojej kategorii portal informacyjny, czujemy się zobowiązani do dalszych efektywnych działań i nieustającego rozwoju, co zaowocuje kolejnymi tysiącami i dodatkowymi zerami w naszych statystykach.

Zespół NocnyTarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.