Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

6. Tarnowska Moto-Orkiestra z WOŚP

6. Tarnowska Moto-Orkiestra z WOŚPJuż po raz szósty Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich kierowców-amatorów oraz fanów motorsportu na 6. Tarnowską Moto-Orkiestrę.

Impreza w ramach XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 08.01.2012r. na placu targowym "Targowica" (dawna "Kapłanówka") przy Al. M.B Fatimskiej w Tarnowie.

Oprócz zawodów dla kierowców-amatorów (SuperSprint) widzowie będą mogli obejrzeć samochody rajdowe i wyścigowe, motocykle, gokarty. Będzie można też spotkać licencjonowanych kierowców i przy tym zasilić skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Goścmi specjalnymi będą:
Adam Gładysz - wielokrotny wyścigowy Mistrz Polski, uczestnik międzynarodowego pucharu VW Scirocco R Cup 2011.
Janusz Kołodziej - drużynowy Mistrz Świata i Indywidualny Mistrz Polski na żużlu, który pojawi się u nas w samochodzie rajdowym.

Ponadto na "Kapłanówce" pojawią się:
motocykliści Arkadiusz Michalski i Jacek Dębiński (Ready 2 Race), Patryk Kosiniak, Piotr Passek, Piotr Kozłowski i Rafał Michalski (super moto), grupa MotocyklowyTarnow.pl oraz zawodnicy kartingowi.

Na miejscu imprezy odbędą się licytacje na WOŚP przejażdżek na prawym fotelu z Adamem Gładyszem (VW Scirocco R), Januszem Kołodziejem i innymi zawodnikami.
Także zapraszamy całe rodziny, gdyż atrakcji na pewno nie zabraknie.

Na naszych aukcjach Allegro możecie już teraz licytować przejażdżki z zawodnikami, gadżety rajdowe i żużlowe itp. oraz nagrodę specjalną od Gładysz Racing - wyjazd z zespołem Gładysz Racing na eliminację VW Scirocco R Cup 2012 na tor Hockenheim!

Tradycyjnie już w ramach Moto-Orkiestry odbędzie się 6. SuperSprint z WOŚP.
Do startu zostanie dopuszczonych 25 załóg z czego 20 zgłoszeń przyjmowanych będzie bezpośrednio poprzez wysłanie zgłoszenia i wpłatę wpisowego na konto podane poniżej (decyduje kolejność wpłaty wpisowego i wysłania zgłoszenia) + 5 załóg, które wylicytują możliwość startu na aukcjach WOŚP Allegro – załogi te mają obowiązek wysłania zgłoszenia do organizatora po wygranej aukcji. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone zwrotnym mailem.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Sponsorami imprezy są: Autoryzowany Dealer Volkswagena Gładysz i Synowie, Gładysz Racing, Czakram Auto Gaz, Ślusarczyk Auto, Speed Race, Hotel Bristol, Viper Energy Drink, Alfa Club, Firma Reklamowa "Studio Arte".
Patronat medialny zapewniają Gazeta Krakowska,tygodnik TEMI oraz portale SportowyTarnow.pl i NocnyTarnow.pl.

Więcej: www.amktarnow.com oraz www.facebook.com/amktarnow

Szczegółowy program WOŚP >> kliknij

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.