Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

4 Tarnowski Zlot Tuningowy

4 Tarnowski Zlot Tuningowy4 Tarnowski Zlot Tuningowy odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia na Tarnowskich Błoniach na placu przy firmie Expert-Roczniak.

Imprezę poprowadzi tak jak w ubiegłym roku Piotr Trzciński znany z Antyradia czy Planety FM. Zlot oficjalnie rozpocznie się o godzinie 10:00, a zakończy go ok. godziny 19:00 koncert Krakowskiej grupy Gadabit.

W tym roku przewidziano wiele atrakcji. Poza licznymi konkursami i koncertem, bedzie można poszaleć na quadach na wytyczonym torze przygotowanym przez firme Raptor Quad, oglądać pokazy Stuntu motocyklowego, a także podziwiać chłopaków z ekipy Ready 2 Race. Warto też wspomnieć, że do dyspozycji najmłodszych i nie tylko, będzie motor żużlowy Roberta Wardzały czy Suzuki Arka Michalskiego jeżdżącego w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, a także rajdowe Renault Clio Marcina Kózki startujacego w GSMP.

Dodatkową atrakcją beda wybory Miss Zlotu, gdzie oprócz tytułu bedzie można zdobyć cenne nagrody ufundowane przez znanego fotografa Pawła Topolskiego oraz Solarium Świat Słońca.

Planowane konkursy:
- najniższe auto zlotu " Gleba" (mierzone w 3 punktach stałych)
- najgłośniejszy wydech
- Car Audio db War
- przeciąganie samochodu na czas
- najładniejsze auto zlotu (podobne zasady jak WPP lecz niepunktowane)
- przetaczanie opony na czas
- najczyściej pod maską
- dojazd do przeszkody
- konkurs palenia gumy

Jeżeli jesteście fanami motoryzacji i lubicie czuć zapach spalonej gumy, paliwa, a także lubicie piękne kobiety oraz szybkie samochody, to nie może was tam zabraknąć! Czeka mnóstwo zabawy w doborowym klimacie i towarzystwie!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.