Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

30. JUBILEUSZOWA EDYCJA tarnowskiej nagrody filmowej NA ANTENIE RADIOWEJ TRÓJKI

 W najbliższą niedzielę 24 kwietnia startuje 30. Tarnowska Nagroda Filmowa. Program 3 Polskiego Radia, patron medialny imprezy, obszernie zrelacjonuje na antenie jeden z najważniejszych festiwali filmowych w kraju.

„11 minut”, „Córki dansingu”, „Karbala” czy „Moje córki krowy” – to tylko kilka z tuzina tytułów, które wezmą udział w konkursie głównym Festiwalu Wybranych Polskich Filmów Fabularnych. Oceni je jury pod przewodnictwem Jerzego Stuhra. Konkurs o Nagrodę Grand Prix – Statuetkę Maszkarona, Nagrodę Publiczności i Nagrodę Jury Młodzieżowego, uzupełnią pokazy polskich krótkometrażowych filmów „oscarowych” (nominowanych i nagrodzonych) – m.in. „Tango”, „Joanna”, „Katedra”, „89 mm od Europy”, „Piotruś i Wilk”; pokazy specjalne – w tym „Kosmos” Andrzeja Żuławskiego – a wreszcie koncerty i debaty. Podobnie jak w latach poprzednich, pokazana zostanie obszerna selekcja filmów dziecięcych i młodzieżowych.

Trójka będzie w Tarnowie przez cały festiwal i przybliży słuchaczom jego najważniejsze wydarzenia. Relacje i wywiady Ryszarda Jaźwińskiego pojawią się codziennie – od 24 kwietnia do 1 maja – w takich audycjach, jak: „Trójkowo, filmowo”, „Fajny film”, popołudniowe wydanie „Zapraszamy do Trójki”, „Klub Trójki” i „Radiowy Dom Kultury”. Szczegółowe informacje na stronie trojka.polskieradio.pl alt

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.