Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

3 Tarnowski Zlot Tuningowy - plac Expert-Roczniak [22.08]

3 Tarnowski Zlot Tuningowy

Już po raz trzeci z rzedu Tuning Team Tarnów zaprasza wszystkich prawdziwych pasjonatów tuningu, motoryzacji oraz dobrej zabawy do Tarnowa na 3 Tarnowski Zlot Tuningowy, który odbedzie sie 22-go sierpnia na Tarnowskich Bloniach. Poczatek eventu przewidziano na godzine 11:00.

Impreza odbedzie sie na placu (na przeciwko Carrefura po drugiej stronie ulicy Błonie) przy firmie Expert-Roczniak - jednego z glównych organizatorow tego motoryzacyjnego eventu.

Bez wątpienia sukces, który impreza osiągnęła 2 lata temu i jeszcze większy w roku ubiegłym, stał się pretekstem dla TTT do zorganizowanie jeszcze lepszego przedsięwzięcia w roku bieżącym.
Tegoroczna imprezę poprowadzi Piotr Trzciński znany szerokiej publicznosci z ANTYRADIA czy PLANETY FM...

Przewidziano miedzy innymi konkursy na najładniejsze auto, najnizsze auto tzw."glebe" ,
najgłosniejszy wydech, konkurs Car Audio, palenie gumy, najefektowniejsze wnętrze oraz konkursy sprawnosciowe takie jak: przeciaganie auta na czas, przetaczanie "opony" czy najliczniejsza ekipa w samochodzie...

Do wspanialej zabawy w Paintballa zachęca grupa Big Game. Nie zabraknie tez ciekawych pokazów: stuntu motocyklowego czy efektownej explozji silnika...
Do dyspozycji bedzie catering przygotowany przez restauracje F1 oraz doskonale umilający czas chłodny "browarek" :)

Na zakonczenie imprezy przewidziano koncert zespolu Mango Collective na który gorąco wszystkich zapraszamy!

Na imprezę wstęp wolny!

źródło: www.tuningteam.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.