Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

3 Maj Się Zdrów i słuchaj dobrej muzyki

3 Maj Się Zdrów i słuchaj dobrej muzykiIch intrygująca muzyka wymyka się gatunkowym ramom, a oni od kilku lat zbierają nominacje i kolejne nagrody. Śpiewają o historii, religii i o współczesnej Polsce. Dają do myślenia, emanują charyzmą i ujmują prawdą przekazu. Podczas trzeciej edycji festiwali 3 MAJ SIĘ ZDRÓW gwiazdą koncertu plenerowego w Wierzchosławicach będzie grupa Lao Che.

W sąsiedztwie Centrum Kultury Wsi Polskiej zabrzmi muzyka jednej z najpopularniejszej i najciekawszych grup alternatywnych. Łączy ona rock, elektronikę, funk czy hip hop. Wyjątkowe, pełne zabawy słowem teksty Huberta „Spiętego” Dobaczewskiego znalazły się już w podręcznikach do języka polskiego. A kipiąca sceniczną energią grupa jest właśnie w koncertowej ofensywie, po nagraniu albumu live. Koncert gwiazdy wieczoru rozpocznie się w Wierzchosławicach 3 maja na godz.20.

Dwie godziny wcześniej na wierzchosławickiej scenie zagra  tarnowska grupa Big Contest Band z gościnnym udziałem Piotra Kity. Zespół od kilku lat integruje tarnowskie środowisko jazzowe. Ma na koncie bogate doświadczenia koncertowe oraz współpracę z takimi artystami jak Jan Ptaszyn Wróblewski, Grażyna Łobaszewska czy Lora Szafran. Gość zespołu - Piotr Kita, nauczyciel muzyki z Brzozówki - zdobył popularność po udziale w telewizyjnym programie "Must be the music". Śpiewa głównie przeboje muzyki rozrywkowej. Do wielkiego finału telewizyjnego show doprowadziło go świetnie ocenione wykonanie "Nikity" Eltona Johna.

Podczas Festiwalu 3 MAJ SIĘ ZDRÓW organizowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów i Fundację Zdrowym Być w partnerstwie z lokalnymi placówkami kultury także w Ciężkowicach i Tuchowie nie zabraknie muzyki. 3 maja w ciężkowickim amfiteatrze o 16.30  zaprezentują się uczestnicy warsztatów dla Dj'ejów. Po debiutach nowych kreatorów muzycznych brzmień swoje dokonania przedstawi prowadzący zajęcia  Dj R.K.Mechanics. O 18.30 w programie występ zespołu New Cafe, który zagra covery znanych przebojów. Można się spodziewać takich kompozycji jak  „I Feel Good” Jamesa Browna czy „Pride” U2, ale też „Skyfall” Adele.

4 maja na terenie nowootwieranej Strefy Aktywności Gospodarczej w Tuchowie blok muzyczny otworzy o godz.15-ej Sanatoryjna Orkiestra Dęta. Na 17.45 zaplanowano prezentację grup Swing i Atria. O 19.30 na tuchowskiej scenie pojawi się gwiazda wieczoru grupa Plateau z Projektem Grechuta. Zdaniem krytyków znane utwory, choć nagrane w dość zaskakujących wersjach, nie zostały pozbawione uroku i magii nadanych im przez autora.

We wszystkich miejscowościach koncertom 3 MAJ SIĘ ZDROW towarzyszyć będą zawody sportowe i profilaktyczne badania medyczne. Patronat medialny nad imprezą sprawują:   Radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, TEMI, TV Kraków, Tarwizja, Kurier Tuchowski, Tarnowska.tv oraz portale: tarnowskieinfo,  muzycznytarnow.pl i pogorze24.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.