Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

26 TNF - Olbrychski i Seweryn w Tarnowie!

26 TNF - Olbrychski i Seweryn w Tarnowie!26 Tarnowska Nagroda Filmowa powoli dobiega do finału. Przed nami ostatnia projekcja konkursowa ("Lęk wysokości" Bartka Konopki) oraz projekcje specjalne i Filmy Od-Nowa. A jeszcze dziś zapraszamy na plenerowy koncert na tarnowskim Rynku - JERZY DUDUŚ MATUSZKIEWICZ - PIOSENKI Z EKRANU I SCENKI. Wstęp wolny.

Natomiast jutro, 28 kwietnia o godz. 19:00, w Teatrze im. Ludwika Solskiego, odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród 26 TNF, podczas której poznamy Laureatów 26 TNF, którzy zostaną nagrodzeni przez gremia jurorskie statuetkami i nagrodami pieniężnymi.

Galę uświetnią tegoroczni Laureaci 26 TNF oraz Laureaci Nagrody za całokształt i wkład w polską kinematografię: Daniel Olbrychski i Andrzej Seweryn.

Po wręczeniu nagród odbędzie się koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu zespołu DesOrient, podczas którego będziemy mieli okazję wysłuchać tematów filmowych skomponowanych w ostatnich pięciu latach do takich filmów jak: "Ojciec Mateusz", "Polin", "Śluby panieńskie", "Różyczka","Wino truskawkowe", "Cztery noce z Anną", jak również te nieco starszych, znanych kompozycji z filmów: „Bandyta", "Babie lato", "Oficer", "300 mil do nieba", "Przedwiośnie".
Galę poprowadzi Marzena Rogalska (TVP).

Głównym Partnerem koncertu plenerowego i Gali Wręczenia Nagród są AZOTY TARNÓW.

Bilety na Galę w cenie 35 zł., w przedsprzedaży dostępne w kasie kina Marzenie oraz Biurze Obsługi TCK. W dniu koncertu bilety dostępne w Marzeniu i Biurze Obsługi TCK do godz. 17:00, w Teatrze na godzinę przed rozpoczęciem.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.