Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

26 Tarnowska Nagroda Filmowa

26 Tarnowska Nagroda FilmowaW tym roku Tarnowska Nagroda Filmowa odbędzie się w dniach 21 - 29 kwietnia 2012 r, a program Festiwalu adresowany jest jak zawsze do widzów w każdym wieku; zarówno dzieci, młodych, jak i dorosłych. Festiwal nasz, wielokrotnie wspierany i rekomendowany był przez znaczące osoby i instytucje, w tym: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Tarnowa, jak również wielu znaczących ogólnopolskich patronów medialnych.

Dowodem tego, jak pozytywnie jest postrzegany nasz Festiwal w środowisku filmowym i na mapie imprez filmowych w Polsce, może być fakt nominowania Tarnowskiej Nagrody Filmowej w kategorii „Krajowe wydarzenie filmowe" do Dorocznych Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF) za lata 2006, 2007, 2008, 2010. W ubiegłym roku Festiwal został nagrodzony przez Kapitułę PISF we wspomnianej kategorii.

W tym roku honorowym patronatem Festiwal objęli: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Prezydent Miasta Tarnowa. Głównym Partnerem 26 TNF są AZOTY TARNÓW.

W programie 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej znajdą się stałe propozycje regulaminowe, jak projekcje konkursowe, jak również szereg imprez towarzyszących, jak koncerty muzyki filmowej, Kino Młodego Widza, projekcje specjalne, Kino Od-Nowa, recitale aktorskie.
Autorem tegorocznego plakatu TNF jest Edward Dwurnik.

Odwiedź oficjalną stronę Festiwalu:
http://www.tarnowskanagrodafilmowa.pl

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.