Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

24 Tarnowska Nagroda Filmowa nominowana do Nagród PISF

24 Tarnowska Nagroda Filmowa nominowana do Nagród PISF25 maja 2011 r. Polski Instytut Sztuki Filmowej wspólnie z Kapitułą Nagrody po raz czwarty nominował w 13 kategoriach do dorocznych Nagród PISF, te przedsięwzięcia, inicjatywy i wydarzenia, które w 2010 roku w znaczący sposób wpłynęły na zainteresowanie polskim kinem i przyczyniły się do promocji sztuki filmowej.

W imieniu całego zespołu organizacyjnego Tarnowskiej Nagrody Filmowej niezmiernie miło jest mi poinformować Państwa, że wśród nominowanych w kategorii Krajowe Wydarzenie Filmowe znalazła się 24 edycja tarnowskiego Festiwalu Wybranych Polskich Filmów Fabularnych. To kolejny dowód na to, jak pozytywnie postrzegana jest nasza impreza w środowisku filmowym oraz na mapie imprez filmowych w Polsce.

Laureatów Nagród PISF w poszczególnych kategoriach poznamy 6 czerwca w Teatrze Muzycznym w Gdyni, tuż po ceremonii otwarcia 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Przypomnę, że to już 3 nominacja dla Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Poprzednie otrzymaliśmy za lata 2006, 2007 oraz za rok 2008.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.