Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

20-lat Tarnowskiego Centrum Kultury

20-lat Tarnowskiego Centrum Kultury20 lat działalności T C K spadło na nas trochę znienacka. Jeszcze pamiętamy poprzednie, skromniejsze jubileusze - a ten tu proszę jaki dorodny. Jaki będzie ten jubileusz? Taki jak czas, który upłynął na tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie dóbr kultury - te słowa jak mantrę powtarzam moim kolegom i koleżankom, to słowa modlitwy każdego animatora, menedżera kultury. To był dobry czas. Czas dobrego kina, dobrej muzyki, cudownych miejsc gdzie to wszystko się stawało i ludzi, z którymi się pracowało ramię w ramię, biurko w biurko, mikrofon w mikrofon. Tyle tych atrybutów animatora kultury ...

Dostaliśmy od losu prezent w postaci miejskiej instytucji kultury, decyzją radnych otrzymaliśmy nową siedzibę, kino i amfiteatr. Ten dziwny trójczłonowy twór zamknięto w trzech słowach, trzech literkach: T C K."

Tomasz Kapturkiewicz
Dyrektor Tarnowskiego Centrum Kultury

W ramach jubileuszu 20-lecia TCK zapraszamy na koncerty:
24 maja - Afro Kolektyw (Piwnice TCK)
25 maja - Dorota Miśkiewicz "Ale" (Piwnice TCK)
26 maja - Krzysztof Kiljański "Barwy Kofty" (tarnowski Rynek)

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.