Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

12 Gniewnych o polskim filmie - debata [14.05] Kino Marzenie

12 Gniewnych o polskim filmie - debata [14.05] Kino MarzenieTARNOWSKA NAGRODA FILMOWA to festiwal promujący i popularyzujący dorobek polskiej kinematografii od 25 lat, jest więc jedną z najstarszych po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprez związanych z polskim filmem. Podczas Festiwalu prezentowane są wybrane najnowsze filmy fabularne, powstałe w ciągu ostatniego roku (pomiędzy kolejnymi jego edycjami).

Poza projekcjami konkursowymi, plenerowymi, koncertami czy wystawami, w ramach 25 TNF mieszkańcy Tarnowa i okolic mają również okazję uczestniczyć w dyskusji krytyków filmowych o kondycji polskiej kinematografii.
 

Debata „ 12 Gniewnych o polskim filmie” z udziałem krytyków i dziennikarzy, m.in.: Marii Malatyńskiej, Anity Piotrowskiej, Magdaleny Sendeckiej, Jerzego Armaty, Błażeja Hrapkowicza, Ryszarda Jaźwińskiego, Janusza Kołodzieja, Łukasza Maciejewskiego, Jacka Rakowieckiego, Jakuba Sochy, Mariusza Wilczyńskiego odbędzie się 14 maja (sobota) w kinie Marzenie. Początek o 11:00, wstęp wolny .

Dyskusja rejestrowana będzie dla kanału TVP Kultura.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.