Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Trzeciego maja - I Festiwal Muzyczny w Dąbrowie Tarnowskiej

Trzeciego maja - I Festiwal Muzyczny w Dąbrowie TarnowskiejTarnów ostatnimi czasy przeżywa istne oblężenie wszelakich koncertów, eventów i wydarzeń kulturalnych - przy ogólnej aprobacie i uciesze społeczności. Wygląda na to, że sąsiednie miasto, Dąbrowa Tarnowska, nie pozostanie dłużna. Już 3 maja będzie miała miejsce pierwsze edycja tamtejszego festiwalu muzycznego. 

I Festiwal Muzyczny w Dąbrowie Tarnowskiej
 to nowość na mapie wydarzeń tego typu. Jak sami organizatorzy określają: "Festiwal Trzeciegomaja.pl to wydarzenie mające na celu prezentacje dorobku artystycznego zespołów muzycznych w mniejszym, bądź większym stopniu związanych ze sceną dąbrowską". Idea zacna, gdyż działa na płaszczyźnie na której samorządy zwykle nie miały zbyt wielu sukcesów, mianowicie promowania tego co lokalne, rodzime. W odpowiedzi na deficyt tego typu wydarzeń, doszło do zawiązania się takiego przedsięwzięcia. 

Otwarty dla publiczności koncert będzie okazją do występu dla takich zespołów jak: Washing Machine (legendarna grupa związana ze sceną Dąbrowy Tarnowskiej), Suchy Chleb Dla Konia(koncertujący w kraju jak i zagranicą), PJK ("Dąbrowscy delegaci hip-hopowej społeczności") oraz Invaders, WM, Grom czy Ensilave. Dodatkowo na wszystkich zainteresowanych będzie czekać ogródek piwny, grill czy stoisko promocyjne zespołów. 

Zapraszamy wszystkich na "dąbrowską majówkę" już 3 maja od godziny 15-ej do 22-ej na parking przy kinie Sokół oczywiście w... Dąbrowie Tarnowskiej. 

Więcej informacji o imprezie na:
http://www.facebook.com/event.php?eid=167180003335383&index=1

http://www.trzeciegomaja.pl/info

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.