Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Love Rock Night - Dąbrowski Dom Kultury

Love Rock Night - Dąbrowski Dom KulturyLove Rock Night to swego rodzaju rockowe walentynki, które odbędą się 19 lutego w Dąbrowskim Domu Kultury mieszczącym się przy ul. Kościuszki 11. W trakcie imprezy zagrają cztery zespoły: The Grooveline, Uwaga na Jeże, Overload i Three Little Bears.

Start: 19:00
Wstęp: free

The Grooveline
Powstał w styczniu, a pomysł wspólnego grania wyszedł od Leszka i od Kevina. Jest to młody tarnowski skład wykonujący muzykę instrumentalną. Członkowie to głównie muzycy z SMRocka inspirowani szerokim spektrum gatunków muzycznych takich jak rock, jazz, fusion, funk i blues. Każdy wnosi coś od siebie, piszą swoje kawałki i wybierają covery wspólnie mieszając style. Muzycy: Kevin Mielewczyk, Sebastian Madej, Paweł Ciurej, Marcel Ghayyeda, Leszek Blicharz.

Uwaga na Jeże
W skład tego tarnowskiego zespołu wchodzą Katarzyna Jurek, Bartłomiej Kisała , Mateusz Wyczesany, Grzegorz Dzierwa, Łukasz Chmiel. Zespół gra muzykę Bigbit, Rock, Blues

Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Uwaga-Na-Je%C5%BBe/208429235851657

Overload
Rozwijająca się w szybkim tempie grupa młodych ambitnych muzyków, mająca wspólne zainteresowania i pasje, dążąca do podobnych celów jakim m.in jest granie dobrej muzyki w własnym wykonaniu. Gatunek w jakim się specjalizują to Hard Rock. W skład zespołu wchodzą Kinga Kara – wokal; Mateusz Leus - gitara elektryczna; Marek Załęcki - gitara elektryczna; Sebastian Wajda - gitara basowa; Marcin Bogacz – perkusja.

Facebook:
http://www.facebook.com/pages/Overload/203784896370154

Three Little Bears
Początkowo utworzone akustyczne trio dla potrzeb gry ,,do kotleta” w pewnej tarnowskiej restauracji z czasem ewoluowało do rangi zespołu. Muzyka, jaką tworzą członkowie TLB łączy łagodne balladowe brzmienie z ostrym rockowym pazurem i nutką muzyki południa USA. W skład zespołu wchodzą Sebastian Lechowicz - wokal, gitara akustyczna, elektryczna; Dominik Sygnarowicz - gitara akustyczna, elektryczna; Łukasz Kołcz - gitara basowa; Teresa Czuj – skrzypce; Marcin Węgrzyn - perkusja, instrumenty perkusyjne.

Facebook:
http://www.facebook.com/threelittlebears

Plakat wkrótce.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.