Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

I Festiwal Muzyczny TrzeciegoMaja.pl w Dąbrowie Tarnowskiej

I Festiwal Muzyczny TrzeciegoMaja.plTrzeciegomaja.pl - to pierwsza tego typu impreza, która za zadanie stawia sobie obalenie dotychczasowego postrzegania święta narodowego jako nudnej, pompatycznej uroczystości. Wszyscy mamy świadomość historyczną i jaramy się naszym słynnym “drugim wynikiem” na świecie ale nie wszyscy chcemy upamiętniać go w prezentowany dotąd sposób!

"Uczcimy ciebie piosenką" (...) - gromkim śpiewem wychwala Rajnold Suchodolski w mazurku 3-go maja. Idąc za przykładem - nasze rodzime kapele oddadzą hołd wydarzeniom tamtych dni grając koncerty jakich w Dąbrowie jeszcze nie było!
 

Ponadto festiwal Trzeciegomaja.pl to wydarzenie mające na celu przedstawienie dorobku artystycznego zespołów w mniejszym, bądź większym stopniu związanych ze sceną dąbrowską. Gatunki muzyczne prezentowane przez uczestników stanowią niezwykle oryginalną mieszankę wybuchową, ktora naszpikowana jest ostrym, gitarowym brzmieniem różnych odmian rocka i metalu. Przysłowiową kropkę nad “i” stawiają reprezentanci hip-hopu, których rownież nie zabraknie podczas festiwalu.

Począwszy od legendarnych już WASHING MACHINE, skończywszy na wschodzącym talencie INVADERS - wszyscy jednakowo chętnie zadeklarowali swój występ w pierwszej edycji otwartego dla publiczności festiwalu muzycznego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zagrają:
WASHING MACHINE
SUCHY CHLEB DLA KONIA
PJK
INVADERS
WM
GROM
ENSILVAE


Koncert odbędzie się na scenie przy kinie Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej. Początek o 15:00, 3 maja 2011.

Dodatkowo:
- ogródek piwny, grill
- stoisko promocyjne zespołów (gadżety, płyty, koszulki)

Oficjalna strona festiwalu: www.trzeciegomaja.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.