Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Festiwal Biegowy w Krynicy – dołącz do grona ponad 2 tysięcy zarejestrowanych zawodników!

Festiwal Biegowy w Krynicy – dołącz do grona ponad 2 tysięcy zarejestrowanych zawodników!

Trzy miesiące dzielą nas od biegowego wydarzenia roku. Już we wrześniu na zgromadzonych w Krynicy, oprócz solidnej dawki biegania, czekają dodatkowe atrakcje, m.in. koncert Golec uOrkiestra.

Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 9 – 11 września w Krynicy-Zdrój. Pierwsi biegacze wystartują w nocy z piątku na sobotę w stukilometrowym ultramaratonie, czyli Biegu 7 Dolin. Tego dnia przewidziana jest też m.in. Życiowa Dycha, czyli bieg na 10 kilometrów na dystansie Krynica-Zdrój-Muszyna, w ramach którego odbędą się Mistrzostwa Polski Masters oraz bieg na Jaworzynę.

W programie przewidziano również Targi Sport & Fun, wieczorne Pasta Party dla uczestników Koral Maratonu oraz Forum „Sport Zdrowie Pieniądze”, w ramach, którego będzie możliwość poznania wielkich postaci ze świata sportu: ich metod treningu, zasad odżywiania, motywacji i sposobów pokonywania coraz większych trudności. Wśród gości znajdą się m.in. gen. Roman Polko - były dowódca jednostki specjalnej GROM, Piotr Pustelnik - himalaista i Marek Kamiński – zdobywca dwóch biegunów oraz znakomici polscy biegacze – Jerzy Skarżyński, Michał Bartoszak oraz Małgorzata Sobańska.

Kulminacją sobotniej sportowej zabawy będzie występ beskidzkich górali XXI wieku: Łukasza i Pawła Golców, czyli koncert zespołu Golec UOrkiestra. Niedzielne zmagania rozpocznie Koral Maraton prowadzący malowniczymi drogami Beskidu Sądeckiego. W międzyczasie na deptaku krynickim można będzie oglądać starty dzieci, młodzieży, kobiet i kibiców Festiwalu, a także uczestniczyć w wielu atrakcjach.

W tym roku przewidziano również dodatkowe klasyfikacje - na Najszybszą Rodzinę oraz Najszybszą Firmę w Polsce. Główną nagrodą w II edycji Festiwalu jest Fiat 500, a pula nagród pieniężnych to łącznie 250 000 zł.

Więcej informacji na temat Festiwalu Biegowego wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na stronie www.festiwalbiegowy.pl

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.