Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Doda, Krusher i Black Jack na stadionie w Brzesku 19 maja

Doda wystąpi na stadionie w Brzesku 19 majaOkocimski Klub Sportowy świętuje awans na zaplecze ekstraklasy. „Piwosze” powrócili do 1 ligi, a awans wywalczyli na siedem kolejek przed końcem sezonu. Już 19 maja na stadionie OKS-u odbędzie się wielka feta, podczas której zawodnicy pojawią się na specjalnie na tę okazję zbudowanej estradzie, aby zaprezentować się kibicom, którzy wspierali ich w drodze do I ligi. Uczynią to przed występem gwiazdy polskiej muzyki, Doroty Rabczewskiej - „Dody”.

- Chcemy ten dzień uczynić świętem wszystkich sympatyków naszego klubu w Brzesku i w okolicach, a wiem, że ich nie brakuje - mówi Czesław Kwaśniak, prezes klubu. - Impreza będzie okazją do spotkania z zawodnikami, podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego historycznego sukcesu. Przypomnę, że nasza drużyna całkowicie zdominowała rozgrywki w tym roku.

Na sobotę 19 maja zarząd klubu zaprosił do Brzeska jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej - Dorotę Rabczewską znaną jako Doda. Koncert będzie widowiskiem, jakiego Brzesko i okolice jeszcze nie widziało. Dochód z koncertu, w tym ze sprzedaży biletów wspomoże nasz klub, który potrzebuje wsparcia finansowego, by mieć możliwość rozwijania swojej działalności. Przyjdź koniecznie, wspomóż Okocimskiego!

Prezes Kwaśniak zachęca także do wcześniejszego kupowania biletów. – Wcześniejszy zakup pozwoli na spokojne wejście na stadion bez uciążliwego i nerwowego oczekiwania w długich kolejkach w dniu imprezy. Pozwoli to także nam na lepszą organizację. Przypomnę, że bilety można nabyć w siedzibie Okocimskiego Klubu Sportowego, a także w Kinie Planeta w Brzesku i Markecie Budowlanym „Śnieżka”.

Program:
17:00 Otwarcie bram stadionu
18:00 Black Jack - koncert zespołu
19:00 Krusher - koncert zespołu
20:30 DODA - koncert gwiazdy wieczoru
22:00 Zakończenie imprezy

Data i miejsce: 19 maja (sobota), Stadion OKS Brzesko

Bilety:
- 25 zł bilet podstawowy
- 70 zł trybuna B (bez zadaszenia, blisko sceny)
- 100 zł trybuna zadaszona (z poczestunkiem oraz upominkiem od Eurogum-Premio)
Bilety do nabycia w Brzesku: sziedziba Okocimskiego Klubu Sportowego, Kino "Planeta", Martek budowlany "Śnieżka",  a także w kasach przed koncertem.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.