Polecane imprezy

Koncert S.M. Rock - Piwnice TCK
Dancing - Restauracja Impresja
Andrzejkowa Noc Świateł - Błękitna Aleja
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
28.11 Ukręć Wąsa Andrzejowi - 2Face Club
Andrzejki 2015 - Blue Velvet
Piątkowe Wieczorki Taneczne - Błękitna Aleja

KALENDARZ IMPREZ

<<  Listopad 2015  >>
PnWtSrCzPtSbNd
        1
  8
15
29
      

Kino Millenium Tarnów

Kino Millenium Tarnów
Traugutta 1
33-101, Tarnów
Małopolska

Kino Millennium powstało w 1999 roku w wyniku przekształcenia z kina "Kosmos" Domu Kultury Zakładów Azotowych. Obecnie dysponujemy największą w regionie, odnowioną salą na 599 miejsc. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych sprzętów w Małopolsce: KINOTON FP 20, podajnik talerzowy ST 200 i system odtwarzania dźwięku przestrzennego DOLBY DIGITAL SURROUND 5.1. Do dyspozycji naszych widzów mamy także bezpłatny parking.

Obok ogólnopolskich premier filmowych hitów, polecamy również kino ambitne (poniedziałkowe seanse Millennium Studio) skierowane do wymagającego widza oraz cykliczne przeglądy i festiwale kinowe. W kinie "Millennium" od samego początku działalności staramy się w taki sposób profilować repertuar, żeby obok wielkich przebojów, skierowanych dla jak najszerszego grona widzów, systematycznie pojawiały się u nas również filmy niszowe, nagradzane na wielu festiwalach. Zatem takie obrazy, które wprawdzie wymagają większego skupienia, ale w zamian dają jedyną w swoim rodzaju szansę spotkanie z wysoką kulturą filmową.

Doradcą programowym kina Millennium jest dziennikarz i krytyk filmowy - Łukasz Maciejewski.

Imprezy / wydarzenia w tym miejscu
DataNazwaKategoria
Obecnie nie ma żadnych imprez

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.