poniedziałek, 30 marca 2015 r. 89 dzień roku.
KLUB / MIEJSCE

Kino Millenium Tarnów

Kino Millenium Tarnów
Adres:
Strona www:
Traugutta 1
33-101, Tarnów
Małopolska
Udostępnij znajomym:
Lokalizacja
Opis

Kino Millennium powstało w 1999 roku w wyniku przekształcenia z kina "Kosmos" Domu Kultury Zakładów Azotowych. Obecnie dysponujemy największą w regionie, odnowioną salą na 599 miejsc. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych sprzętów w Małopolsce: KINOTON FP 20, podajnik talerzowy ST 200 i system odtwarzania dźwięku przestrzennego DOLBY DIGITAL SURROUND 5.1. Do dyspozycji naszych widzów mamy także bezpłatny parking.

Obok ogólnopolskich premier filmowych hitów, polecamy również kino ambitne (poniedziałkowe seanse Millennium Studio) skierowane do wymagającego widza oraz cykliczne przeglądy i festiwale kinowe. W kinie "Millennium" od samego początku działalności staramy się w taki sposób profilować repertuar, żeby obok wielkich przebojów, skierowanych dla jak najszerszego grona widzów, systematycznie pojawiały się u nas również filmy niszowe, nagradzane na wielu festiwalach. Zatem takie obrazy, które wprawdzie wymagają większego skupienia, ale w zamian dają jedyną w swoim rodzaju szansę spotkanie z wysoką kulturą filmową.

Doradcą programowym kina Millennium jest dziennikarz i krytyk filmowy - Łukasz Maciejewski.

Imprezy / wydarzenia w tym miejscu
DataNazwaKategoria
Obecnie nie ma żadnych imprez

Polecane imprezy

Lany Poniedziałek - MultiClub 139
Best b4 party - Alfa Club
Lany Poniedziałek - DANCING - Restauracja Impresja
Lany Poniedziałek - Moderna
Easter Party - Pretekst
Aleja grzechów - Aleja 69
Wielkie Otwarcie - 2Face Club

Facebook

Najnowsze na forum

NocnyTarnow.pl

Największy i najpopularniejszy portal w Tarnowie, specjalizujący się w rozrywce i kulturze regionu tarnowskiego.

Na łamach portalu prezentujemy kompleksowe informacje dotyczące imprez klubowych, koncertów, wydarzeń kulturalnych i ważniejszych spraw mieszkańców.

Copyright

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja
i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.